B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+8
DINA 1406
goga
zelja
MalaDo
Helena
Aleksandra
Pika
Maja
12 posters

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Aleksandra
    Aleksandra
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12583
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by Aleksandra ned sij 10, 2010 10:01 pm

    Iznajmiš podstanarima i od toga plaćaš održavanje i imaš prihod a jednog dana svakom djetetu ponešto i zbrinula si i njih stambeo što nije mala stvar.
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by Oceana ned sij 10, 2010 10:03 pm

    budemo vidjeli....mislim da će ipak to biti puno posla jednoga dana....ali da slažem se...jako je teško danas doći do svog doma od vlastitog rada
    avatar
    Oceana
    domaći
    domaći


    Broj postova : 792

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by Oceana ned sij 10, 2010 10:03 pm

    ne računam super plaćene poslove...tipa manageri razni za plaću od milijun kuna mjesečno moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 33288
    let tri
    let tri
    domaći
    domaći


    Broj postova : 818
    Lokacija : Matulji
    Proud to be : mama trojkica

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by let tri pon sij 11, 2010 12:50 am

    Mi smo "odštedili" kod Wuestenrota prije nekih 2 godine, 5 godina - 5 ugovora, redovno plaćali mjesečnu ratu 2100 kuna. U međuvremenu je država skresala poticaje na 15%, a upravo ovih dana, kada pokušavamo dignuti kredit za koji su nam obećavali da neće biti nikakvih problema (ako sakupimo neke bodove redovitim uplatama i sl., bla, bla, bla) nailazimo na puno problema. Čak su nam "sa strane" savjetovali da u papirima za kredit ne spominjemo da imamo troje djece jer će onda komisija razmišljati na način - ako dignu kredit i budu vraćali ratu, neće djeca imati što jesti?!?!?!? Ma, stvarno.... Ali, nećemo odustati, predati ćemo papire pa da vidimo! Mislim, jesu li oni STAMBENA štedionica ili samo štedionica?
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by irenak pon sij 11, 2010 1:36 am

    Mi već godinu-dvije tražimo stan, ali nikud nam se ne žuri pa gledamo na svaku sitnicu. Ali kad dođe vrijeme, naravno, nema druge nego dignut kredit.

    Željo, kaj je kod vas omjer 1:1,25??Ideš, kod nas je u Hypo 1:1, barem je bila prije nego sam otišla na porodiljni, hihihihihi!!!!

    Uglavnom mi se gadi sve to, naročito jer znam da svi mi vratimo duplo više nego smo uzeli, a što se tiče promjenjive kamatne stope, ha, bolje da ne komentiram. Samo znam da ima jako puno ljudi koji su digli kredite po kamati 4%, a sada im je cca 7%. Prestrašno!!! A ti budi pametan pa znaj kaj napravit!!!

    Također, za one koji ne znaju, nekoliko malih savjeta ako dižete kredit.

    1. Ne uzimajte kredit s počekom - ionako plaćate tih godinu dana kamatu koja je u prvom djelu otplate kredita zapravo najveći dio rate!!!

    2. Ukoliko je akcija tipa za mlade ili nešto svakako provjerite do kada vam je važeća ta kamatna stopa i koja će se po isteku tog perioda primjenjivat (iz koje kreditne linije)

    3. ČITAJTE SITNA SLOVA NA UGOVORU!!!!!!!!!! - ovo bi zapravo trebalo biti 1.

    4. Ukoliko nemate polog, vodite računa o tome da li je omjer kredita i vrijednosti stana 1:1 ili nešto drugo te npr. može li hipoteka na zamjensku nekretninu.

    5. I da mi mozak radi sjetila bi se još toga, ali od kad sam doma, kao da ni ne radim u banci, hihihihi - malo mi je kašasto u glavi!!!
    zelja
    zelja
    domaći
    domaći


    Broj postova : 510
    Lokacija : velika gorica
    Proud to be : mama blizanaca

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by zelja pon sij 11, 2010 1:43 am

    da da bar je takobilo tko zna možda je sad omjer i veći moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 85897
    dobro si napisala sve treba dobro pročitati i ako treba 6 puta ispitati

    p.s. još jednom veliko hvala za vipere i jastuke moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 207922
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by irenak pon sij 11, 2010 1:46 am

    Željo, ma stvarno nema na čemu!! Ali bi svakako mogli ponovit kavicu!!!!
    zelja
    zelja
    domaći
    domaći


    Broj postova : 510
    Lokacija : velika gorica
    Proud to be : mama blizanaca

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by zelja pon sij 11, 2010 1:50 am

    to svakako baš smo uživali u druženju moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 207922 a malci su ti predivni, a kiara predivna curka
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by irenak sri sij 13, 2010 12:53 am

    A hvala draga. Čuj, moji su, ali ne mogu biti lažno skroma - jesu!!! Hihihihihihihi!!!!

    Sponsored content


    moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje) - Page 2 Empty Re: moja kućica-moja slobodica (kako doc do nje)

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: uto svi 21, 2024 12:17 am.