B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+2
Sonja
Maja
6 posters

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 12:11 pm

    skicnite oprah sad. meni ovo nije jasno niti ce ikad biti. ova mama bi trebala biti u zatvoru zaboravljena od svih a ne kod nje i tjesit ju evil
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Sonja uto srp 21, 2009 12:31 pm

    gledam i....
    strašno je to.
    nosi ona svoj križ najgori, ne bi joj nikakav zatrvor pomogao Sad
    dobru je temu piknula - zadnjih danas novine pune ovakvih slučajeva Sad
    treba snimiti emisiju za Piku
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 12:31 pm

    mama je zaboravila dijete u autu i beba od 2god je umrla. kaze oprah da je te god americi umrlo 33djece na taj nacin rigolino

    kaze da je promijenila rutu taj dan i da ona inace ne vozi dijete dadilji

    druga mama je ubila macica kojeg nije vidila u masini, jedna je izasla iz kuce a zaboravila dijete u hranilici itd

    tema bi trebala biti iz zatvora a ne iz studija evil
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 12:32 pm

    ne kazem ja sonja da se to nemoze desit ali to nebi trebalo predstavljati kao nesto sto se i drugima desava vec kao nesto sto se nesmije ponavljati
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Sonja uto srp 21, 2009 12:43 pm

    da, ali ne dešava se samo u americi.
    ima više od 33 slučaja i u europi.
    neki dan u danskoj i u britaniji, nedavno u splitu našli onesvješteno i dehidrirano dijete, srećom preživjelo.

    nijedan taj roditelj nije nemaran ili loš.
    i ja ne razumijem kako su mogli Sad
    kako mogu zaboraiti dijete ostaviti u vrtiću ili u hranilici.
    al rastreseni i preopterečeni očito mogu napraviti i takav koban propust.
    na to bi se slatko nasmijali da je naka manje pogubna situacija, ali ovo, na suncu na 38 stupnjeva je nažalost pogubno.
    sjećaš se Pikine priče da je ostavila jednu curu kod mame, došla doma i nije se mogla sjetiti gdje joj je dijete??

    mislim te su priče strašne Sad
    al nekako ne vjerujem da su one samo nemarne i loše.


    Zadnja promjena: Sonja; uto srp 21, 2009 12:48 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Sonja uto srp 21, 2009 12:45 pm

    ne znam zašto to ne smatraš dobrim, da je približeno na taj način da se može desiti svima, i tebi i meni, da se prepoznaju oni koji su preopterečeni.... i da se zamislimo i stanemo na loptu
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 12:58 pm

    hocu rec da se to nebi trebalo predstavljati kao nesto normalno. sad je mama u studiju i ona prica kako je preopterecena, kao nikad ne vozi svoje dijete dadilji i sad ju je uzela i zaboravila u autu

    i onda mi nakon toga dode i kaze da je stala na loptu i upisala magisterij. mos mislit. ja sam neki dan razmisljala o magisteriju pa neznam di da ga ubacim

    ne kazem da to nije cest slucaj ali smo postali drustvo koje si namece previse obaveza i nezna stati na loptu

    ne kazem da se meni nije desilo da sam nesto zaboravila ali zaboraviti zakljucati kucu nije isto sto i zaboraviti dijete na 30 i nesto stupnjeva u autu

    ajme sto me ljuti to
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Sonja uto srp 21, 2009 1:43 pm

    a šta možeš s tim ljudima??
    nije baš prikazano kao normalno niti je normalno niti se vjerujem nitko od njh može opravdati i skinuti grižnju savjesti koja će ih izjedati do kraja života.
    al to je nehaj, ne bi se čak usudila reći ni nemar, ali ne znam u kakvom su psihičkom stanju bili ti roditelji koji su zaboravljali djecu.
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 2:06 pm

    sa ljudima nista. neznam, ali i za ubojstvo iz nehaja se sudi, sta ne?

    ali po meni nije normalno da ona sad upijuse magisterij jer je kao stala na loptu. ja sam ovu temu dozivjela kao nesto sto se svakodnevno dogada i da ima puno ljudi sa tim problemom i automatski to povezujem sa necim ok

    ali to sam ja i tko zna koliko drugih ce se nac u tome u smisluŽ: pa desilo se i drugima, sta me sad tu maltretirate
    Sonja
    Sonja
    Admin
    Admin


    Broj postova : 12943
    Lokacija : Šibenik
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Sonja uto srp 21, 2009 2:14 pm

    ja to nisa tako doživjela Neutral
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 2:16 pm

    to zelim rec, ja jesam ti nisi, samo je stvar u tome da meni moja savjest nece dozvolit da pomislim da je to nesto normalno ali ameri su ameri. njima je pire iz vrecice normalan silent
    goga
    goga
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1162
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by goga uto srp 21, 2009 2:29 pm

    jo gledala sam i ja !!!ja znam stavit u bijeli veš nešto smeđe!!!!ili zaboravit torbu za vrtić!ali dijete???ali mogu shvatit preopterećenost Sad
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by I&S uto srp 21, 2009 2:30 pm

    pire iz vrečice?????fuj....
    čuj nisam gledala oprah ali ovo o čem pričate je strašno.....
    MAJA: kaj postoji magisterij za nas tete????
    Maja
    Maja
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 7472
    Lokacija : Rijeka
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Maja uto srp 21, 2009 2:36 pm

    OT
    da. ove god prvi put u hrvatskoj ali u rijeci

    necu ove god upisat ali za iducu cu se pocet pripremat pa cu sakupit iskustva

    evo ti link http://www.ufri.hr/data/RiPO_skracena.pdf
    I&S
    I&S
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3489
    Lokacija : Zagreb, Prečko
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by I&S uto srp 21, 2009 2:42 pm

    onda dok se ja ukljućim i nakon rođenja osposobim doći će i u zg :P
    listek
    listek
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1216
    Lokacija : Zaprešić
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by listek uto srp 21, 2009 3:26 pm

    Meni je to isto starsno, i da nema opravdanja, i da koliko go da sam bila umorna i nisam mozda funkcionirala na x razina, djecu si nikada nigdje nisam zaboravila (ali 100 drugih stvari jesam) ili ih ikako ugrozila.

    No ne osudujem te ljude tako odrjesito, jer vjerujem da je to prestrasno i da su oni prvi koji bi sve dali da se to nije desilo.
    Njima samima bi bilo vjerovatno lakse i bolje da nikada nisu dosli u opru, jer naravno da ce sad naici na tonu osude.

    I slazem se sa sonjom ne bih rekla da se radi o poruci da je to normalno i ok, vec "Halo ljudi vidite sto se moze desiti!"


    Tako neki ljudi nemaju razumijevanja za razne tipove depresijie i svasta nesta...

    Ja nisam tako hrabra da se usudim odmah osudivati, jer nikada ne znas kojim smijerom ce te zivot odvesti i kako ces se ti sam s time nositi.

    Zapravo smo sretni smo dok ne razumujemo.
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by irenak uto srp 21, 2009 11:49 pm

    U potpunosti se slažem s listek, doista, ne treba osuđivati, i onako na to nemamo pravo. A dobro je da se prikaže da ljudi budu svjesni da se može tako nešto dogodit.

    Iznimka je ovo u Splitu, jer oni nisu kikača zaboravili, nego su ga namjerno ostavili jer su išli 'samo na 10 minuta', ali su se zadržali malo duže - samo sat vremena! E, tu bi bilo posla za socijalnu službu, bez ikakvog razmišljanja.

    Sponsored content


    Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške Empty Re: Oprah - rastreseni i zaboravni roditelji - kobne pogreške

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 9:43 pm.