B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
Realni i ne realni strahovi, zebnje... Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



4 posters

    Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Blonde
    Blonde
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Beograd
    Proud to be : mama blizanaca

    Realni i ne realni strahovi, zebnje... Empty Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Postaj by Blonde sub lis 18, 2008 5:42 pm

    Drage moje cure, zanima me sta imate da kazete na ovu temu. Naime mene muce razno-razni strahovi od kad sam trudna. Nisam neka njanjava cak smatram da sam previse samostalna. Ne zivkam MM za sve i svasta pa cak i sada kad sam trudna ali sam primetila da me strasi sve i svasta.
    Na pocetku trudnoce sam imala neke kosmarne snove, ne secam se vise sta ali znam da sam sanjala sve i svasta, preznojavala se, plakala u snu... Nasa kuca se jako retko zakljucava, imamo dva ulaza, ispred i iza kuce, leti su vrata otvorena zimi zatvorena ali jako retko zakljucana. Ja sam se pocela plasiti kako ce neko uci u kucu, lopovi (samo ne znam sta i uzeli hah), manijaci....ja sam se ranije smejala kad bi neko tako nesto izvalio sto ne zakljucavamo vrata... Moj najveci strah je da se MM nesto ne dogodi. Kad ode od kuce ja sam ko na iglama dok se ne vrati kuci. Sve se plasim da ce nastradati kolima, da ce se nesto desiti.... i to se toliko nerviram do ivice suza pa cak i zaplacem. Cesto krenem sa njim kolima samo da ne ide sam i da je pored nas dane moram razmisljat hoce li mu se nesto desiti. Da se razumemo nikada nije vozio manijacki ali se cesto zna unervoziti pogotovo kad negde kasni i kad je guzva usaobracaju pa mu popusti koncentracija. Ne znam sta da radim i kako da se obuzdam, pocela sam se brinuti za sebe jer ja se nikada ovako nisam ponasala a i bojim se ne daj boze da prizovem neku nesrecu takvim razmisljanjima! Sad
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    Realni i ne realni strahovi, zebnje... Empty Re: Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Postaj by irenak sub lis 18, 2008 6:51 pm

    Draga Blonde,

    nažalost, u trudnoći su mogu razno razni strahovi, pa tako i ovi kakve ti imaš. Ja sam na početku trudnoće sada i isto imam razne lude snove, koji nisu baš opuštajući, brinem se za kćer i muža kao da su nesposobni i najrađe bi im ugradila neki čip da ih mogu cijelu dan nadzirati da li su dobro... ali je najbitnije shvatiti da su to nerealni strahovi i u tom trenutku misli zaokupiti nečim drugim. Ukoliko ne uspjevaš, popričaj sa svojim ginekologom, oni su upoznati s tim, pa ti može pomoći, reći kako i kada to prolazi, jer sve je to uobičajeno. Ne kažu za bez veze da je to drugo stanje!!!!!!!! Sretno!!!!
    RozaGroza
    RozaGroza
    novak
    novak


    Broj postova : 64

    Realni i ne realni strahovi, zebnje... Empty Re: Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Postaj by RozaGroza ned lis 19, 2008 4:04 pm

    Blonde kao što ti je Irena rekla, sve mi imamo strahove. I mene isto hvata panika da će se mm nešto dogoditi. Išao je na neki put u Španjolsku i presjedao do tamo 4 aviona i nazad....ja sam se preznojila od straha, i gledala sve moguće vijesti na netu da li se srušio kakav avion. Morao mi se javljati svako sat-dva na telefon, a i kad je doma ako se ne javi nekih 2 sata (inaće me stalno zivka i kad nisam trudna, nekako iz navike) ja odma počmem mislit crne misli. Doktorica mi govori da je to skroz normalno za trudnice, ali da se moram nekako provat skulirati i smiriti, jer to ne donosi ništa dobro. Ti lijepo kad god te uhvati strah zvrcni ga na mobitel i malo popričajte, i s vremenom če nekako nestat ta paranoja.

    Sretno xxx
    Blonde
    Blonde
    novak
    novak


    Broj postova : 40
    Lokacija : Beograd
    Proud to be : mama blizanaca

    Realni i ne realni strahovi, zebnje... Empty Re: Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Postaj by Blonde čet lis 23, 2008 2:47 pm

    Hvala mile moje, bar sad znam da nisam skrenula. Stvarno sam se pocela bojati za svoje mentalno zdravlje! Svesna sam da preterujem a ipak...ne mogu protiv sebe. Znaci moje dijagnoza glasi" Nista strasno, trudna si" Smile
    mala-kate
    mala-kate
    akter
    akter


    Broj postova : 256
    Lokacija : Sveta Nedjelja
    Proud to be : mama blizanaca

    Realni i ne realni strahovi, zebnje... Empty Re: Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Postaj by mala-kate čet kol 30, 2012 9:13 pm

    U prvoj trudnoci sam bila sva skulirana, al sad me svega strah - od preranog otvaranja, do toga da cu doci na pregled, a jednoj bebi nece kucati srceko..

    Sponsored content


    Realni i ne realni strahovi, zebnje... Empty Re: Realni i ne realni strahovi, zebnje...

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 9:51 pm.