B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics

» Evo mene nakon dugo vremena
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

» "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

» pozdrav mamicama i trudnicama!
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

» Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

» Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

» pucanje noktiju na nogama
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

» jednojajcani ili dvojajcani?!
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

» Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

» Robica za bebe
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

» Lijep pozdrav svima
naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

Rezerviraj sada !



+3
irenak
Blizančeki
jasna.twins
7 posters

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    jasna.twins
    jasna.twins
    novak
    novak


    Broj postova : 93
    Lokacija : Rijeka

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by jasna.twins pon oľu 15, 2010 4:39 pm

    zna li netko da li naknada plaće za bolovanje (za djete do 3 god.) iznosi 100% izosa pune plaće ili je umanjena? I da li ima veze kolika je plaća- manja ili veća od 4250,00kn?
    Blizančeki
    Blizančeki
    novak
    novak


    Broj postova : 87
    Proud to be : mama blizanaca

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by Blizančeki pon oľu 15, 2010 4:48 pm

    ja sam na porodiljnom do 3.godine starosti djece(blizanci) i naknada je nakon 1. rodjendana 1660kn bez obzira na iznos plaće.
    Neznam dal si to pitala ili sam ja nešto krivo skužila tvoje pitanje
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by irenak pon oľu 15, 2010 5:38 pm

    Mislim da bolovanje kao takvo nije moguce, nego iskljucivo rodiljna naknada koja nakon prve godine iznosi 1600 kn bez obzira na visinu primanja. A glede bolovanja, ukolikp je vezano za klince, tocnije za njegu, ni to nemas pravo dok ne iskoristis rodiljni dopust do 3. godine!!!
    jasna.twins
    jasna.twins
    novak
    novak


    Broj postova : 93
    Lokacija : Rijeka

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by jasna.twins pon oľu 15, 2010 7:54 pm

    mislils sam da npr. radiš i dijete ti se razboli,odeš na bolovanje i koliko novaca onda dobiješ?
    irenak
    irenak
    domaći
    domaći


    Broj postova : 1195
    Lokacija : Zagreb
    Proud to be : mama blizanaca

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by irenak pon oľu 15, 2010 9:13 pm

    E, onda sam ja krivo shvatila, prije je bilo 100%, ali mislim da se nekaj mjenjalo, samo ne znam za koje godine dijeteta. Ti ti tcoja dr opce prakse mora znat, pa ti je mozda najbolje nju nazvat. Ako dobijes info ajde i nama tu reci da znamo.
    majaipetra
    majaipetra
    novak
    novak


    Broj postova : 55

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by majaipetra uto oľu 16, 2010 10:56 am

    Naknada plaće iznosi 100% osnovice:
    - za vrijeme bolovanja zbog ozljede na radu ili profesionalne bolesti, odnosno zbog rane, ozljede ili bolesti koja je neposredna posljedica sudjelovanja u Domovinskom ratu
    - za vrijeme bolovanja zbog bolesti i komplikacija u svezi s trudnoćom i porođajem
    - za vrijeme korištenja obveznog porodnog dopusta
    - za vrijeme njege oboljelog djeteta mlađeg od tri godine života
    - za vrijeme bolovanja zbog transplantacije živog tkiva i organa u korist druge osobe
    - za vrijeme dok je osiguranik izoliran kao kliconoša ili zbog pojave zaraze u njegovoj okolini.
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by Branka uto oľu 16, 2010 11:23 am

    jasna.twins je napisao/la:zna li netko da li naknada plaće za bolovanje (za djete do 3 god.) iznosi 100% izosa pune plaće ili je umanjena? I da li ima veze kolika je plaća- manja ili veća od 4250,00kn?
    Dobivaš 100% svojeg prosjeka plaće, nije limitirano na 4250kn. Možda dobiješ nešto manje ako imaš dodatke za terenski, noćni ili prekovremeni rad, ali uglavnom, nećeš dobiti drastično manje.
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by Jorgovan uto oľu 16, 2010 12:07 pm

    Nisam to znala.
    Ja sam prošle bolovanje napisala na Ivana i dobila 100 kn manje po danu. naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta 26643

    Hvala ti Branka. Evo danas sam doma ali zbog blizića i tako ću nabaviti ispričnice. Imaju manje od tri god još 10 dana. naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta 889846
    jasna.twins
    jasna.twins
    novak
    novak


    Broj postova : 93
    Lokacija : Rijeka

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by jasna.twins uto oľu 16, 2010 1:20 pm

    sad sam razgovarala sa ženom na hzzo-u. Ona kaze da ti poslodavac može isplatiti punu plaću ako želi ali da oni refundiraju 100% do 4250,00kn, a ako je plaća veća od toga onda najviše 24 ili 25 kn po satu,tako da se dobije nekih 100 kn manje po danu za plaću od 6 ili 7000,00 kn
    Jorgovan
    Jorgovan
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 5967
    Lokacija : ZG
    Proud to be : mama blizanaca

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by Jorgovan uto oľu 16, 2010 3:40 pm

    jasna.twins je napisao/la:sad sam razgovarala sa ženom na hzzo-u. Ona kaze da ti poslodavac može isplatiti punu plaću ako želi ali da oni refundiraju 100% do 4250,00kn, a ako je plaća veća od toga onda najviše 24 ili 25 kn po satu,tako da se dobije nekih 100 kn manje po danu za plaću od 6 ili 7000,00 kn
    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Icon_rolleyes lopovi
    Branka
    Branka
    starosjedioc
    starosjedioc


    Broj postova : 3757
    Lokacija : Pula
    Proud to be : dragi prijatelj

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by Branka uto oľu 16, 2010 5:34 pm

    Moja šefica ima plaću 18000kn, i kad je na bolovanju radi maloga (a često je na bolovanju, zato sam ju jutros i zvala da pitam, budući da ja nisam nikad na bolovanju), dobije isto 18000kn.
    Eto, i ja sad ne znam što ti reći....
    cicibela
    cicibela
    domaći
    domaći


    Broj postova : 864

    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by cicibela uto oľu 16, 2010 9:27 pm

    Ha ha možda postoji i rang od 7 do 18 za koji ne znamo, u stilu nafrkali su samo oni u sredini. naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta 207922
    Ah te tete na Hzzo

    Sponsored content


    naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta Empty Re: naknada za bolovanje do 3.god starosti djeteta

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned svi 19, 2024 5:01 pm.