B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

Join the forum, it's quick and easy

B L I Z A N C I...

Poštovani članovi,

u slučaju da imate poteškoća pri očitavanju foruma i njegovom korištenju,
preporučamo vam korištenje Mozilla firefox preglednika i čišćenje cookies u vašem sustavu.

Hvala i ugodno druženje!
Smile

B L I Z A N C I...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B L I Z A N C I...

DRUŽENJE, SAVJETOVANJE I POBOLJŠANJE KVALITETE ŽIVOTA RODITELJA BLIZANACA, TROJKICA I VIŠE :) ..... I NAŠIH PRIJATELJA

PRIJATELJI FORUMA




Image hosted by servimg.com

http://www.mojedijete.com
http://www.blizanci.info
http://kisnadjevojcica.bloger.hr/
prijateljski forum za roditelje i one koji će to tek postati
Bebin svijet
interaktivni savjetnik za roditelje, specijaliziran za dječju opremu - All4kids

Croatia map

Skijanje

Similar topics

    Login

    Zaboravih zaporku

    Latest topics

    » Evo mene nakon dugo vremena
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptypon oľu 05, 2018 9:46 pm by Twin

    » "Rastimo zajedno" radionice za roditelje blizanaca u Rijeci!
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptyned oľu 06, 2016 8:29 pm by Ivana

    » pozdrav mamicama i trudnicama!
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptysri pro 02, 2015 10:41 am by Twin

    » Golubinjak 2015 - godišnje druženje!
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptyuto lip 09, 2015 4:19 pm by Ivana

    » Treća,četvrta.. trudnoća pa blizanci, a prava kao za jedno dijete
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptyuto sij 13, 2015 9:27 pm by zana

    » pucanje noktiju na nogama
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptypet sij 09, 2015 4:52 pm by mimi mirna

    » jednojajcani ili dvojajcani?!
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptysub pro 27, 2014 7:36 pm by Twin

    » Da li uvesti kravlje mlijeko prije navrsene godine? :/
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptyčet pro 18, 2014 5:32 pm by Twin

    » Robica za bebe
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptysri pro 10, 2014 1:15 am by tamara1989

    » Lijep pozdrav svima
    dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Emptyčet stu 27, 2014 5:57 pm by Mediha

    Rezerviraj sada !



    5 posters

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sonja čet lis 08, 2009 6:41 pm

      Sigurno ste primjetili da sve više trgovačkih lanaca, bez obzira na strukturu ponude, nude i dekorativne naljepnice i materijale za zidove, dnevnih boravaka, soba, kuhinja...
      ali su, moram priznati, ovo što sam ja vidjela, poprilično masnih cifri.

      U LiL kutku naše sobe, koja nam je privremena, isprobavamo povremeno raznorazne načine dekoriranja i prije par dana u pospremanju sam naišla na jednog Vinija the pooha kojeg mi bilo žao baciti, a luce zalijepila da ga hoće kod krevetića. no, da ga ne lijepim ko poster sa selotepom na što sam alergična, palo mi pod ruku lijepilo za selvetnu tehniku i vidite rezultata dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 889846
      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Pa050011

      dakle, složit ćete se vjerojatno da super izgleda dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 889846
      slikica je izrezana sa postera iz časopisa
      na zid sam lagano olovkom precrtala rubove unutar kojih sam nanijela ljepilo, zalijepila sliku i prebojala drugim slojem ljepila.
      na fotkici je friško nakon ljepljenja i blic je malo zeznuo dojam, jer je slika još mokra pa se preslikava pozadinski tisak. kad uslikam novu, postavit ću je.
      slikica je zaštićena, uklopljena, samo ne znam baš kako se skida, ali to ću vam javiti dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 889846
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sonja čet lis 08, 2009 6:45 pm

      evo tu još jedna... nakon što se osušilo
      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Deko10
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by I&S čet lis 08, 2009 7:11 pm

      super,super...ja puno radim sa salvetnom tehnikom ali nisam još na zidu to radila pa stvarno neznam kak bi se to sa zida skinulo.....

      a ja sam na sajmu u areni u zg kupila 23 dekorativne naljepnice za zid sa ovčicama, sunčekom i mjesecom za 40 kn.......prilično su velike.....a ovak nemam pojma di se to kupuje......
      ali ovo sa saletnom tehnikom i zidom ti je genijalna ideja......
      baš budem pogledala u svom priručniku za salvetnu tehniku jel piše što o tome i kako se skida......
      nisam dosad primjetila da ima, ali ga nisam ni baš detaljno još pročitala......
      ak što nađem javim dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 772693
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sonja čet lis 08, 2009 7:17 pm

      ajd javi Wink
      iskreno baš me briga kako će se skidati Wink
      a ionako imamo crteža i izbojanih temperama, bojama za razne površine i sl. pa će trebati odtretirati cijeli zid, neće to biti jedino Wink
      ali svejedno me zanima.
      ja sam sredila par pločica u kuhinji sa salvetama i detaljima sa salveta i to mi je super. perivo, trajno i dekorativno Wink

      baš mi drago da ima netko tko radi sa salvetnom, pa daj dok si još na čuvanju i imaš vremena, koliko ti dopušta stanje da se ne zamaraš, natipkaj par postova o tome Wink savjeti, varijante, mogućnosti...
      aj plz!!!
      sunce si Wink dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 833182
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by I&S čet lis 08, 2009 7:26 pm

      ajd budem se malo bacila na čitanje pa neke korisne stvarčice budem napisala......kad mi mm sutra popodne dođe kući da mi skine kofe sa ormara u koji je spremio sve "moje" knjige...... dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 889846
      Maja
      Maja
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 7472
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Maja čet lis 08, 2009 9:28 pm

      svida mi se dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 207922
      Branka
      Branka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3757
      Lokacija : Pula
      Proud to be : dragi prijatelj

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Branka čet lis 08, 2009 11:15 pm

      Super izgleda, mene u takvim zahvatima koči pitanje "kako to kasnije skinuti", pa bih molila ako netko bude probavao neka javi. dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 207922
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sonja čet lis 08, 2009 11:44 pm

      s obzirom da je to tanašni papirić u najgorem slučaju ga se povuče par puta sa nježnim brusnim papirom Wink
      I&S
      I&S
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3489
      Lokacija : Zagreb, Prečko
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by I&S pet lis 09, 2009 12:23 am

      hehe, sonja i ja mislim......
      to se lijepe tanašni papirići ili samo gornji slojevi salvete pa je dovoljno malo pobrusiti kad se bude uređivalo........koliko znam nemože se kartom lijepiti salvetnom tehnikom......tako da je to stvarno tanko dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 207922
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sonja pet lis 09, 2009 12:33 am

      realno bi se karton mogao zalijepiti, ali nije to onda to Wink
      ovo je tanašni papir iz dječjeg časopisa i stopljen je sa zidom, vjerujem da bi ga se moglo pobrusiti u krajnjem slučaju bez da se ošteti podloga. no to javim kad dođemo do tooga dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 33288
      Branka
      Branka
      starosjedioc
      starosjedioc


      Broj postova : 3757
      Lokacija : Pula
      Proud to be : dragi prijatelj

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Branka pet lis 09, 2009 12:39 am

      ako brusiš, ne gine ti gletanje. Inače se vidi različita hrapavost površine, čak i nakon bojanja.Možda bi neko sredstvo za skidanje ljepila obavilo posao.
      Sonja
      Sonja
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12943
      Lokacija : Šibenik
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sonja pet lis 09, 2009 12:41 am

      a možda bi se i dalo odlijepiti Wink
      sve javim kad probam. da je novi zid sigurno ne bi ovako hrabro bubala glavom u koprive dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 33288
      no soba vapi za renoviranjem baš zidova pa učim na njemu dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika 697243
      Aleksandra
      Aleksandra
      Admin
      Admin


      Broj postova : 12583
      Lokacija : Rijeka
      Proud to be : mama blizanaca

      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Aleksandra pet lis 09, 2009 10:12 am

      super ideja, sviđa mi se !

      Sponsored content


      dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika Empty Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

      Postaj by Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: ned svi 19, 2024 9:37 am.